24. 5. 2018

Debata o kulturních prostorechKostel Panny Marie Růžencové, místo pro rodinu, Žižkova třída 250/4, 37001 České Budějovice

Kde se dá v Budějovicích “dělat kultura”? Je potřeba budovat nový prostor, nebo je současný stav dostačující? O tom se budou bavit Jaromír Talíř (náměstek primátora pro kulturu), Lukáš Průdek (ředitel Jihočeského divadla), Barbora Jílková (výkonná ředitelka Kredance), Otta Kovařík (Cafe klub Slavie), Jan Němec (hlavní architekt města) a Miroslav Vodák (CBArchitektura). Debatu bude moderovat Ondřej Kašpárek.

Symbolické vyvrcholení divadelní scény Budějovického Majálesu, kterou si letos už po čtvrté stavíme vlastními silami v prostoru, kde nikdy divadlo být nemělo. Jednotliví lidé mají různé představy o tom, jaké prostory městu chybí, slyšet je všechny najednou a vzájemně je konfrontovat bude minimálně zajímavé.
1 komentář:

  1. There at the moment are|are actually} slot games based on tv reveals, poker, craps and horse racing, simply to call quantity of}. When you hit the slot machines in a on line casino, you 1xbet may have dozens of gaming options. Machines include various numbers of reels, for example, heaps of|and a lot of} have multiple of} pay strains. Conventional mechanical slot machines finally gave rise to electrical machines that worked on comparable ideas. In an electrical machine, the reels are spun by motors and the stoppers are typically activated by solenoids, however the sport mainly performs out the identical means.

    OdpovědětVymazat